Hide

Error message here!

2 × 3 =

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Error message here!

Back to log-in

Close
Audi avamisüritus. Foto Ardo Kaljuvee

Autotehnikud said ettevõttelt Aasta Auto AS 3000 € stipendiumi

Möödunud reedel, 10. novembril, avati pidulikult Audi Approved :plus Tartu müügisalong, mille käigus andis Aasta Auto AS omanik Tarmo Uffert üle 3000 euro suuruse stipendiumi Tartu Kutsehariduskeskuse autoerialade õppuritele.

Uue Audi Approved :plus Tartu müügisalongi avamine oli väga suur sündmus Aasta Auto AS omaniku Tarmo Ufferti jaoks, sest see on olnud mehe kauaaegne unistus. Tema soov on tagada kõrge kvaliteediga autohooldust ning stipendiumi väljaandmine aitab võimekate ja motiveeritud spetsialistide pealekasvule kaasa.

„Oleme pikka aega pakkunud praktikakohti tublidele ja hakkajatele autoerialade õpilastele ning nii mõnestki praktikandist on saanud meie pikaajaline töötaja, tänu kellele oleme läbi aastate saanud tagada kõrget teeninduskvaliteeti. Soovin, et see oleks nii ka tulevikus ja pealekasvu motiveerimiseks pidasin vajalikuks tublisid mehaanikuid stipendiumiga utsitada,“ selgitas ettevõtte Aasta Auto AS omanik Tarmo Uffert.

Autoerialade juhtõpetaja Silver Sõukandi sõnul on koostöö ettevõtetega väga oluline, sest läbi ettevõttepraktika omandavad õppurid praktilisi oskusi otse töökeskkonnas. „Aasta Auto AS stipendium on kindlasti suur tugi ja motivaator õppijatele, seda enam, et tegu on suurima rahalise toetusega, mida autoerialade õppurid võivad saada. Oleme sellise tähelepanu üle väga rõõmsad ja usume, et see on ka tunnustus õppurite teadmistele, oskustele ning kinnitus sellest, et kutsehariduskeskusest on mõtet häid praktikante ja miks mitte ka töötajaid värvata,“ ütles ta.

Kokku 3000 EUR stipendium jaguneb kahe õpilase vahel. Kool esitab stipendiumi kandidaadid arvestades õppetulemusi, kuid lõpliku otsuse, kellele stipendium määratakse, teeb Aasta Auto AS.


Vaata Audi Approved :plus piduliku avamisürituse pildigaleriid siit.