Dünaamiline disain, nauditav sõit.

Uus Audi Q2.

Keskmine kütusekulu: 5.4–5.1 l/100 km
Keskmine CO₂ heide: 124–116 g/km

Audi uus linnamaastur pakub muljetavaldavalt jõulist disaini, laia valikut multimeediaseadmeid ning dünaamilist vedrustust. Uue Audi Q2 progressiivne roolisüsteem tagab mugavuse ja nauditava sõiduelamuse – ja mitte ainult linnas.

Vaata Audi Q2 mudeli videotutvustust:

Audi Q2 laoauto eripakkumine

Vaata kõiki Audi Q2 mudeliseeria laoautode pakkumisi:

Proovisõidule tule palun ainult siis, kui oled 100% terve. Samuti palume desinfitseerida tihti käsi ja kanda proovisõidu ajal maski. Hoiame ennast ja teisi!

Miko Pinnär

Müügikonsultant

Ahti Värva

Küsi lisainformatsiooni:

    *Liising: 10% sissemakse, periood 60 kuud, jääkväärtus kuni 45%, läbisõidupiirang 15 000 km aastas. Kampaania kestvus 31.12.2021

    **Tarbimis- ja heiteväärtused on määratud vastavalt seaduses ettenähtud mõõtmismenetlusele. Alates 1. septembrist 2017 on uued sõidukid saanud tüübikinnituse vastavalt ülemaailmsele kergsõidukite ühtlustatud katsemenetlusele (WLTP). WLTP on realistlikum kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitmete mõõtmise protseduur. Alates 1. septembrist 2018 asendab WLTP järk-järgult uue Euroopa sõidutsükli (NEDC). Realistlikumate katsetingimuste tõttu on WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO2 heitkoguste väärtused paljudel juhtudel suuremad kui NEDC järgi mõõdetud. Lisateavet WLTP ja NEDC erinevuste kohta leiate: https://www.audi.ee/ee/web/et/tools/layer/wltp.html?