Võimas elegants.

Uus Audi Q3 Sportback.

Keskmine kütusekulu: 5.4 l/100 km*
Keskmine CO₂ heide: 129–123 g/km*

Võimas elegants: Audi Q3 Sportback

Audi Q3 Sportbacki standardvarustusse kuulub sportvedrustus ja progressiivne roolisüsteem, mis muudab rooli ülekande seda kiiremaks, mida rohkem seda pööratakse. Soovi korral saab valida adaptiivvedrustuse, mis muudab Q3 Sportbacki veelgi võimekamaks, pakkudes laia seadeulatust dünaamilisest mugavani.

Vaata kõiki Audi Q3 mudeliseeria laoautode pakkumisi:

Proovisõidule tule palun ainult siis, kui oled 100% terve. Samuti palume desinfitseerida tihti käsi ja kanda proovisõidu ajal maski. Hoiame ennast ja teisi!

Miko Pinnär

Müügikonsultant

Ahti Värva

Küsi lisainformatsiooni:

    *Tarbimis- ja heiteväärtused on määratud vastavalt seaduses ettenähtud mõõtmismenetlusele. Alates 1. septembrist 2017 on uued sõidukid saanud tüübikinnituse vastavalt ülemaailmsele kergsõidukite ühtlustatud katsemenetlusele (WLTP). WLTP on realistlikum kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitmete mõõtmise protseduur. Alates 1. septembrist 2018 asendab WLTP järk-järgult uue Euroopa sõidutsükli (NEDC). Realistlikumate katsetingimuste tõttu on WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO2 heitkoguste väärtused paljudel juhtudel suuremad kui NEDC järgi mõõdetud. Lisateavet WLTP ja NEDC erinevuste kohta leiate: https://www.audi.ee/ee/web/et/tools/layer/wltp.html?