Audi tuuleklaasi vahetusega kaasa tasuta klaasipuhastiharjad

Parima puhastustoime tagamiseks soovitame klaasipuhasti harju korrapäraselt vahetada. Siiski vahetavad paljud autojuhid harju keskmiselt iga 2,5 aasta järel ehk selgelt liiga harva. Tagumiste klaasipuhastite puhul ulatub see isegi 6,5 aastani. Kui klaasipuhasti harjad klaasil krudisema hakkavad ning pühkimata osad ja triibud väljavaadet varjavad, tuleks vahetus siiski hiljemalt ette võtta. Keskmise kulumise korral soovitame järgmiseid vahetusvälpu:

 

Parema väljavaate nimel.

Audi Originaal Aero klaasipuhasti harjad on palju keerulisemad kui seda klaasipuhastitest tavaliselt arvatakse. Need koosnevad järgmistest üksteisega sobitatud osadest:

Millimeetrine täpsus.

Igal Audi mudelil on erinev tuuleklaas. Kõigil juhtudel millimeetrise täpsusega sobitatud Aero klaasipuhasti harjad tagavad alati suurepärase pühkimistulemuse ja sellega ka mitmesuguste juhiabisüsteemide tõrgeteta töö.

Audi iga mudeli tuuleklaasi kolmemõõtmelist mõõdistust analüüsitakse paljude väikeste andurite abil ülitäpselt. Nii saab pühkimisala, klaasipuhastite asendi, tuuleklaasi kõverusraadiuse ja painde ning vedruliistu asukoha iga mudeli tuuleklaasiga optimaalselt sobitada.

Küsi pakkumist:

  Soovin asendusautot
  Soovin kasutada jalgratast
  Soovin kasutada elektrilist tõukeratast

  Audi Originaal Aero klaasipuhasti harjade ehitus ja tööpõhimõte.

   

  1. Klaasipuhasti harjakummi selg
   Hoolitseb eeskujuliku suunamuutmise eest. Harjakummi serva kaldenurk muutub kergelt, liikumissuund muutub probleemideta. Seetõttu liigub hari vaikselt üle tuuleklaasi.
  2. Harjakummi servad
   Harjakummi serva kulumiskindlad nurgad tagavad harjale pika eluea.
  3. Hõõrdumisvastane pinnakate
   See täidab kaht ülesannet: vähendab mikroskoopiliste topeltservade kulumist ja tõstab harjade liikumise sujuvust.
  4. Evoodium-vedruliist
   Evoodium-terasesulamist täppismeetodil valmistatud vedruliist on individuaalselt sobitatud sinu Audi mudeliga. Selle eriline, eriti puhas vedruteras säilitab oma kuju pikaks ajaks ning tagab seega harjade püsiva ja tõhusa puhastusvõime.
  5. Tuulesuunaja
   See hoolitseb ka suurtel kiirustel harja ühtlase surve ja seega puhasti muutumatu jõujaotuse. Hari ei kerki sinu Audi tuuleklaasilt üles.

   

  Kvaliteet, mis ei jäta jälgi.

   

  Audi Originaal Aero klaasipuhasti harjad on loodud spetsiaalselt igale Audi mudelile. Sellel on palju eeliseid: