Suveks valmis.

Ilmad on soojemad ja teeolud paremad. See tähendab, et sõidukiirused suurenevad. Ohutuma sõidu ning murevaba kasutuskogemuse nimel soovitame teil nõudlikuma talveperioodi kahjulikud mõjud tähelepanelikult üle kontrollida.

Millele tähelepanu pöörata?

Pidurisüsteem

Tasub kontrollida pidurite efektiivsust, piduriklotside ja ketaste seisukorda ning võimalikke piduriõli lekkeid.

Veermik

Tuleks analüüsida võimalikke mõrasid, pragusid, detailide vigastusi ning soolast või muust keemiast tingitud kahjustusi.

Amordid

Kontrollida tasub amortisaatorite lekkeid ning muid ebatasasest teest tingitud kulumis- või löökkahjustusi.

Selleks, et säilitada oma Audi töökindlus, väärtus ja eluiga parimal võimalikul viisil: kasutades kvaliteetseid originaalosi ning järgides Audi kõrgeid teenindusstandardeid, too oma Audi Audi Tartu esindusse kontrolli. Et Audi, jääks Audiks.

Suveks valmis auto kontroll:

  Soovin asendusautot
  Soovin kasutada jalgratast
  Soovin kasutada elektrilist tõukeratast

  Hetkel kehtivad teeninduskampaaniad:

  Audi 5+ teeninduskampaania

  Audi 5+ teeninduskampaania raames 5 aastat ning vanematele mudelitele remondi- ja hooldustööd -20%, sildade geomeetria reguleerimine -20%, originaalosad (v.a. kereosad) -10% ja originaaltarvikud -10%.

  Audi Originaal klaasipuhasti harjad

  Audi klaasipuhasti harjad -20%. Kui klaasipuhasti harjad klaasil krudisema hakkavad ning pühkimata osad ja triibud väljavaadet varjavad, tuleks vahetus kindlasti ette võtta.

  Suverehvid Aasta Autost

  Audi Tartu esindusest saad täpselt oma autole tootjapoolsetele nõutele vastavad suverehvid kampaaniakorras 30% soodsamalt.

  Lase värske õhk autosse.

  Audi Originaal salongifiltrid ning kliimasüsteemi pesu -20%. Teedel ja looduses tolmab vahel vägevalt. Õiged salongifiltrid lasevad sul sellest hoolimata autos vabalt hingata.