Suverehvid -30%

Audi Tartu esindusest saad täpselt oma autole tootjapoolsetele nõutele vastavad suverehvid kampaaniakorras 30% soodsamalt.

Suverehvide kasutamine on lubatud 1. märtsist kuni 1. detsembrini, kasutamine on kohustuslik 1. maist kuni 15. oktoobrini. Naastrehvidega on sel ajal sõitmine keelatud.

Lamellrehvidega on lubatud sõita aastaringi, kuid siiski suvel kasutada spetsiaalseid suverehve, kui suvine läbisõit tuleb üle 5000 km.

Ohutuks liiklemiseks on oluline kontrollida rehvimustri sügavust. Suverehvide puhul on minimaalne mustri jääksügavus 1,6 mm, ent soovitame rehvi probleemide vältimiseks välja vahetada juba siis kui jääksügavus on 3-4 mm. Suverehve tuleks vahetada minimaalselt viie aasta tagant hoolimata nende välisest seisukorrast ja mustri sügavusest, sest ajapikku kaotab rehvi koostis oma elastsuse. Sõltuvalt sõidumaneeridest ja teede kattest võivad aga rehvid vajada väljavahetamist ka märksa sagedamini.

Juhime tähelepanu ka sellele, et kindlasti ei tohiks rehvides hoida väiksemat rõhku tootja poolt määratust, sest nii suureneb rehvi kulumine ning väheneb ohutus. Samuti tasub rehvirõhku aeg-ajalt kontrollida ka varurehvil.

Suverehvid on spetsiaalselt disainitud ja loodud sõitmiseks suvistes teeoludes. Suverehvid tagavad hea juhitavuse ja haarduvuse kuival ning märjal teel ja toimivad kõige paremini temperatuuril üle 7°C. Haarduvus tagab kiirema ja täpsema roolimise, eelkõige kurvilisel teel. Suverehvidel on spetsiaalsed veesooned, mis juhivad teel oleva vee rehvide pinnalt eemal, et vältida ohtliku vesiliu tekkimist.

Küsi pakkumist:

    Soovin asendusautot
    Soovin kasutada jalgratast
    Soovin kasutada elektrilist tõukeratast