Talvehooaja eripakkumised!

Tootjapoolsetele nõutele vastavad talverehvid ning Audi Originaal talverataste komplektid erihinnaga, küsi lisa teeninduskonsultandilt või täida allolev “küsi pakkumist” vorm. Vt ka Audi talviseid pakkumisi Audi e-poes: https://pood.audi.ee/et/c/audi-originaaltarvikud

Audi Originaal talverataste komplektiga sõidad talvel turvaliselt ja stiilselt, kõrgekvaliteetsed kergmetallveljed ja rehvid on edukalt läbinud arvukaid katseid ja pidanud vastu ka raskeimates tingimustes.

Naastudega talverehvide kasutamine on lubatud 15. oktoobrist kuni 31. märtsini. Talverehvide kasutamine on kohustuslik 1. detsembrist kuni 1. märtsini.

Lamellrehvidega on lubatud sõita aastaringi, kuid siiski suvel kasutada spetsiaalseid suverehve, kui suvine läbisõit tuleb üle 5000 km.

Ohutuks liiklemiseks on oluline kontrollida rehvimustri sügavust. Suverehvide puhul on minimaalne mustri jääksügavus 1,6 mm, ent soovitame rehvi probleemide vältimiseks välja

Talverehvide puhul on minimaalne lubatud mustri jääksügavus 3 mm. Meie soovitame rehvi probleemide vältimiseks välja vahetada juba siis kui jääksügavus on 4 mm. Lisaks sellele, et muul ajal on talverehvidega sõitmine keelatud, tasub silmas pidada ka seda, et talverehvi kasutamine suvel pikendab pidurdusteekonda ja suurendab kütusekulu. Samuti kuluvad näiteks lamellrehvid oluliselt kiiremini kui sõita nendega aastaringselt.

Juhime tähelepanu ka sellele, et kindlasti ei tohiks rehvides hoida väiksemat rõhku tootja poolt määratust, sest nii suureneb rehvi kulumine ning väheneb ohutus. Samuti tasub rehvirõhku aeg-ajalt kontrollida ka varurehvil.

Rehvitootjate soovitus on paigaldada talverehvid, kui keskmine päevane temperatuur langeb alla +7 °C. Alla selle temperatuuri kaotavad suverehvid oma parimad sõiduomadused ja nende kasutamine muutub ohtlikuks.

Küsi pakkumist:

    Soovin asendusautot
    Soovin kasutada jalgratast
    Soovin kasutada elektrilist tõukeratast