Audi Q2 ja Q3 eripakkumine.

Näita oma iseloomu ning liigu linnamelu rütmis koos Audi Q2 või Q3 mudeliga.

Soetades selle aasta laiast laoautode valikust Audi Q2 või Audi Q3 mudeli, saad juurde kombineerida mugavuspaketi, mis muudab Sinu igapäeva liiklemise lihtsamaks, mugavamaks ja kindlamaks.

Lihtne

Paketis hooldused 5 aastaks või 100 000 kilomeetri suuruse läbisõidu täitumiseni.
25 € / kuus*

Mugav

Paketis hooldused 5 aastaks või 100 000 km täitumiseni. Lisaks kaskokindlustus 5-aastaks.
85 € / kuus**

Kindel

Paketis hooldused 5 aastaks või 100 000 km täitumiseni. Lisaks kaskokindlustus 5-aastaks ja 1 aastaks parkimine Tallinna eraparklates.
150€ / kuus***

*Hoolduste pakkumises osalevad Audi Tallinn, Audi Tartu, Audi Pärnu ja Audi Kuressare ametlikud Audi teeninduspartnerid. Teenusepakkujateks on Reval Auto Esindused OÜ ja Aasta Auto AS.
** Kindlustusteenuse vahendajaks on IIZI Kindlustusmaakler AS. Kaskokindlustuse paketiga saab tutvuda kohapeal või aadressil Audi kindlustuslahenduse tingimused | IIZI.
*** Parkimisteenuse pakkujaks on AS Ühisteenused, pakkumine kehtib kõikides AS Ühisteenused poolt hallatavates tasulistes eraparklates ning ei laiene kohaliku omavalitsuse poolt pakutavale avalikule parkimisalalae. Teenusega kaetud parklatega saate tutvuda www.parkimine.ee

Kuutasud on arvestatud liisingmakse või kuukuluna arvestades paketi väärtust.

Kampaania näidispakkumised:

Audi Q2 advanced 35 TDI, S tronic, 7-k

Värv: Navarra-sinine metallikvärv
Sisu: tekstiil “Index”, must
Audi 1% liisingu kuumakse: 366 EUR

Auto hind: 36 600 EUR

Audi Q3 Sportback S line 35 TFSI S tronic, 7-k

Värv: Tango-punane metallikvärv
Sisu: tekstiil, must
Audi 1% liisingu kuumakse: 380 EUR

Auto hind: 38 800 EUR

Küsi personaalset pakkumist:

  Teie teade
  Teie kontaktandmed

  Jan-Marten Leivo

  Müügikonsultant

  Ahti Värva

  *Tarbimis- ja heiteväärtused on määratud vastavalt seaduses ettenähtud mõõtmismenetlusele. Alates 1. septembrist 2017 on uued sõidukid saanud tüübikinnituse vastavalt ülemaailmsele kergsõidukite ühtlustatud katsemenetlusele (WLTP). WLTP on realistlikum kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitmete mõõtmise protseduur. Alates 1. septembrist 2018 asendab WLTP järk-järgult uue Euroopa sõidutsükli (NEDC). Realistlikumate katsetingimuste tõttu on WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO2 heitkoguste väärtused paljudel juhtudel suuremad kui NEDC järgi mõõdetud. Lisateavet WLTP ja NEDC erinevuste kohta leiate: https://www.audi.ee/ee/web/et/tools/layer/wltp.html?