Küpsiste Poliitika

Kehtiv alates 19.05.2021

Käesolev Küpsiste Poliitika kirjeldab küpsiseid ja muid sarnaseid tehnoloogiaid, mida võidakse kasutada veebilehel audi.aastaauto.ee

1. Definitsioonid

Küpsiste Poliitikas suure algustähega sõnadel on järgmine tähendus: 
Aasta Auto, Audi Tartu, meie või meAasta Auto Audi Tartu esindus, Sepa 24 B, Tartu, 50113
Küpsiste Poliitikakäesolev Küpsiste Poliitika
Veebilehtveebileht audi.aastaauto.ee koos selle alamdomeenidega, sh liidesed, seotud keskkonnad

2. Küpsiste kasutamine Veebilehel

2.1. Me kasutame Veebilehel küpsiseid. Küpsiste Poliitika täiendab meie privaatsuspoliitikat, mis on kättesaadav veebilehel audi.aastaauto.ee. Osades, mis ei ole käesoleva Küpsiste Poliitikaga reguleeritud, kohaldatakse meie privaatsuspoliitikat.

2.2. Küpsis on väike tekstifail, mis paigaldatakse automaatselt Sinu seadmesse Sinu veebibrauseri poolt. Küpsiseid kasutatakse selleks, et koguda informatsiooni Sinu-poolse Veebilehe kasutuse kohta, et aidata isikustada Sinu kogemust Veebilehe kasutamisel. Lisateave küpsiste kasutamise ning küpsiste keelamise kohta leiad veebilehelt www.allaboutcookies.org.

3. Milliseid küpsiseid me Veebilehel kasutame?

Veebilehel võidakse kasutada erinevat liiki küpsiseid.
3.1. Veebilehel kasutatavad küpsised liigituvad kuuluvuse alusel:

3.1.1. esimese osapoole küpsised, mis on vajalikud veebilehe toimimiseks;

3.1.2. kolmanda osapoole küpsiseid, on vajalikud selleks, et koguda statistilisi andmeid Sinu tegevuste kohta Veebilehel või
võimaldada sulle personaliseeritud reklaami.

3.2. Veebilehel kasutatavad küpsised liigituvad nende paigaldamise ajalise kestvuse järgi:

3.2.1. ajutised ehk sessioonipõhised küpsised – võimaldavad ühendada Sinu tegevusi ühe ja sama veebilehitseja sirvimissessiooni jooksul ajutiselt, s.o veebilehitseja akna avamisest kuni selle sulgemiseni või kuni 4 tunni möödumiseni pärast viimast lehevaatamist;

3.2.2. püsivad küpsised – salvestatakse Sinu seadmele püsivalt küpsises määratletud ajaks ning aktiveeritakse iga kord, kui Sa külastad Veebilehte, millelt küpsis paigaldati.

3.3. Veebilehel kasutatavad küpsised liigituvad lähtuvalt paigaldamise eesmärgist:

3.3.1. hädavajalikud küpsised – olulised Veebilehel ringiliikumiseks, selle funktsioonide kasutamiseks ning Sinu poolt valitud teenuste osutamiseks. Ilma nende küpsiste paigaldamiseta ei saa veebilehte ja soovitud teenuseid kasutada;

3.3.2. statistilised küpsised – koguvad informatsiooni selle kohta, kuidas Veebilehte tervikuna kasutatakse ning kuidas Sina Veebilehte kasutad. Näiteks milliseid Veebilehe sektsioone/funktsioone Sa kõige sagedamini külastad ja milliseid veateateid Sa Veebilehelt saad. Kogutud informatsioon liidetakse ja muudetakse anonüümseks. Nende küpsiste eesmärgiks on parandada Veebilehe toimimist;

3.3.3. eelistuste küpsised – need küpsised võimaldavad jätta meelde Sinu tehtud valikud (näiteks teksti suurus, muud Veebilehe muudetavad omadused) ja tunnused (näiteks kasutajanimi, keel või kasutaja asukohariik, nõusolek küpsiste kasutamise kohta, jne.), et pakkuda personaalsemaid ja mugavamaid võimalusi Veebilehe kasutamiseks;

3.3.4. reklaamiküpsised – need küpsised võimaldavad näidata Sinule personaliseeritud reklaami ja viia läbi turu-uuringuid ning -analüüse, kasutades Sinu käitumise ja huvide kohta saadud andmeid. Saadud andmeid võidakse jagada reklaamivõrgustikega ja reklaamiteenuse pakkujatega;

3.3.5. Uuesti-turundamise küpsised – need küpsised võimaldavad reklaamida meie partnerite ja valitud sotsiaalmeedia veebilehtedel meie tooteid ja teenused.

4. Küpsiste kasutamise keelamine ja küpsiste kustutamine?

4.1. Kui Sa ei soovi teatud küpsiste kasutamist, on Sul õigus keelata küpsiste kasutamine, tehes Veebilehel avanevas bänneris vastava valiku. Nõusoleku mitteandmisel keelad Sa üksnes reklaamiküpsiste ja uuesti-turundamise küpsiste kasutamise.

4.2. Kui soovid küpsiste kasutamise täielikult keelata, võid muuta vastavalt enda brauseri seadeid. Kuid selle tulemusel ei pruugi Veebileht funktsioneerida korrapäraselt ja/või mõned Veebilehe funktsioonid ei pruugi Sulle kättesaadavad olla.

4.3. Sul on võimalik muuta küpsiste eelistusi ja võtta oma nõusolek tagasi, Sul on võimalik muuta küpsiste eelistusi ja võtta oma nõusolek tagasi, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised.

5. Küpsiste Poliitika muutmine

Meil on õigus käesolevat Küpsiste Poliitikat aeg ajalt ühepoolselt täiendada ja/või muuta. Seetõttu soovitame aegajalt tutvuda uuesti käesoleva Küpsiste Poliitikaga. Palun vaata kuupäeva Küpsiste Poliitika üleval selleks, et teada saada, millal dokumenti viimati muudeti. Küpsiste Poliitikasse tehtud muudatused jõustuvad hetkest, mil muudetud Küpsiste Poliitika tehakse meie Veebilehel kättesaadavaks.

6. Vastutav töötleja

Küpsiste abil kogutavate isikuandmete vastutav töötleja on Aasta Auto AS, registrikood 10663664, juriidiline aadress Sepa 24B, Tartu.

7. Päringuid, taotlused ja kaebused

7.1. Juhul, kui Sul on seoses Sinu isikuandmete töötlemisega päringuid, taotlusi, kaebusi, siis Sa võid need edastada aadressil audi@aastaauto.ee.

7.2. Juhul, kui Sul on seoses Sinu isikuandmete töötlemisega kaebusi, siis Sa võid need edastada Eesti Andmekaitseinspektsioonile või selle riigi andmekaitse järelevalvele, kus asub Sinu alaline elukoht.