Sammu võrra talvest ees.

Äkitselt on maailm valge ja tänavad mattunud lumme? Teile ja teie Audile ei tule talv ootamatult. Audi talvise hoolduspaketi ja Audi Originaal transpordilahendustega oled miinuskraadideks ning tihedaks lumesajuks valmis.

Veelgi mitmekülgsem Audi.

Avasta hoolikalt läbimõeldud ja rätsepatööna valminud lahendused, mis lisavad su igapäevaellu naudingut ning inspireerivad uusi ettevõtmisi.

Audi 5+ kampaania.

Audi 5+ teeninduskampaania raames on 5 aastat ning vanematele mudelitele remondi- ja hooldustööd -20%, sildade geomeetria reguleerimine -20%, originaalosad (v.a. kereosad) -10% ja originaaltarvikud -10%.

Talvehooajaks valmistunud.

Paiguta talvised teeolud oma mugavustsooni Audi tootjapoolsetele nõuetele vastavate rehvidega. Audi hooldusnõunikud vahetavad teie Audi rehvid, kontrollivad rehvimustrit, rehviprofiili ebatasasusi ja rehvirõhku. Kliendi soovil pakume lisatasu eest pesu, rataste tasakaalustamist ja rehvide ladustamist.

Võimas aku võimsaks talveks.

Täielikult laetuna talvehooaega. Ära lase nõrgal akul oma talviseid ettevõtmisi nurjata. Miinuskraadid tähendavad teie Audi akule suuremat koormust ning vähendavad aku eluiga. Lase oma Audi aku Audi Tartu esinduses üle kontrollida ning veeda talvehooaeg muretult.