Audi remont ja hooldus.

Audi korrektne hooldus ning tipptasemel teeninduskvaliteet tagavad auto pika eluea ning murevaba kasutajakogemuse. Seetõttu soovitame oma Audi usaldada ainult Audi teeninduse kvalifitseeritud spetsialistide kätte. Et Audi jääks Audiks.

Audi Tartu esindus on Audi ametlik teeninduspartner Lõuna-Eestis. Ettevõttena oleme pühendunud pakkumaks Audi mudelitele väärilist teeninduskogemust, töövahendeid ning töövõtteid. Tõsiasi on see, et mida moodsam on Audi, seda keerulisem on selle remont. Audi iga detail on inseneriteaduse meistriteos, seetõttu eeldab ka selle hooldus ning remont kõrgemal tasemel teadmisi. Ülim tehnoloogia on Audi filosoofia alustalasid.

Audi kaubamärgiga tähistatud töökoda on varustatud kaasaegsete seadmete ja vajaliku infoga kõigi erinevate mudelitüüpide kohta. Seeläbi tegutseme lähtuvalt valmistajatehase ettekirjutustest ja standarditest ning tagame teostatud tööde kõrge kvaliteedi. Audi töökoja ettekirjutused on täpsed ning Saksamaa autode kvaliteedile väärilised. Reeglite korrektne järgimine ei ole alati lihtne ning nõuab pidevat tähelepanu, kuid tipptasemel remondi ning hoolduse puhul on see hädavajalik.

Audi Tartu töökojas teostatakse igapäevaselt diagnostika-, hooldus-, remondi- ja elektritöid. Töö iseloomud varieeruvad väga suurel määral. Uute autode puhul teostatakse enamasti korrapäraseid hooldusi. Korrapäraste hooldustööde maht varieerub sõltuvalt auto vanust, varustustaset ning kilometraaži silmas pidades. Küll aga on nii väiksemad kui suuremad hooldustööd täpsete ettekirjutustega ning äärmiselt põhjalikud.

Audi Tartu töökoja eelised:

Rohkem infot Audi Tartu töökoja kohta leiab Aasta Auto blogist.