Rohkem ruumi suveseiklusteks.

Kvaliteetse katuseboksiga lisad hoiuruumi matkavarustuse või pagasi jaoks. Progressiivse Audi disainiga, täiustatud aerodünaamikaga tänu lamedamale ja briljantse musta pinnaga katuseboks sobib teie Audi kaaslaseks nagu valatult.

Audi Originaal katuseraamid.

Selleks, et Audi suusa- ja pagasiboksi kasutada tuleb esmalt autole paigaldada teie Audile sobilikud Audi Originaal katuseraamid.

Just teie Audile paras.

Audi suusa- ja pagasiboksid on saadaval kolmes eri mõõdus: 250 liitrit, 310 liitrit ning 430 liitrit. Väiksem 250 liitrine Audi suusa- ja pagasiboks, mahutab 3 kuni 5 paari suuski maksimaalse pikkusega 175 cm või maksimaalselt 3 kuni 4 lumelauda.

Turvaliselt ja kindlalt paigas.

Katuseboksid on lukustatavad, mõlemalt poolt avatavad ning keskse mitmepunktiluku ja Power-click süsteemiga. 5 cm äärisega veekindel alus pakub esemete transportimiseks parimat kaitset. Koos kolmes suuruses kotiga saab Audi katuseboksi mahtu optimaalselt kasutada.

Isikupärane suusa- ja pagasiboks.

Suusa- ja pagasiboksi progressiivset sportlikku disaini rõhutavad isikupärased ning autoga ühtivad eri värvi dekoorkleebised.

Audi suusa ja pagasiboks 310 l ja Audi Q5

Kui suur on Audi suusa- ja pagasiboks päriselt? Audi Tartu esinduses on Audi originaaltarvikute valikuga võimalik kohapeal tutvuda. Tule vaata oma silmaga üle, katseta avamis- ja lukustamismehhanisme ning küsi nõu Audi Tartu müügi- või teenindusnõustajatelt. Kohtumiseni!

Välismõõtmed (pikkus/laius/kõrgus) mm: 1704 x 816 x 371. Mahutavus: 310 l. Netokaal: u. 17 kg. Maksimaalne lubatud koormus: 75 kg. Maksimaalne suusa pikkus: 155 cm.

*Kasutatav ainult koos mudelipõhiste katuseraamidega.