Rohkem ruumi talverõõmudeks.

Kvaliteetse katuseboksiga lisad hoiuruumi suuskade, lumelaudade või pagasi jaoks. Progressiivse Audi disainiga, täiustatud aerodünaamikaga tänu lamedamale ja briljantse musta pinnaga katuseboks sobib teie Audi kaaslaseks nagu valatult.

Audi Originaal katuseraamid.

Selleks, et Audi suusa- ja pagasiboksi kasutada tuleb esmalt autole paigaldada teie Audile sobilikud Audi Originaal katuseraamid.

Just teie Audile paras.

Audi suusa- ja pagasiboksid on saadaval kolmes eri mõõdus: 250 liitrit, 310 liitrit ning 430 liitrit. Väiksem 250 liitrine Audi suusa- ja pagasiboks, mahutab 3 kuni 5 paari suuski maksimaalse pikkusega 175 cm või maksimaalselt 3 kuni 4 lumelauda.

Turvaliselt ja kindlalt paigas.

Et pikemad sõidud oleks veelgi nauditavamad, hoia sõitjateruumi ning paki asjad katusele. Katuseboksid on lukustatavad, mõlemalt poolt avatavad ning keskse mitmepunktilukuga. Lihtne ja kiire paigaldamine on võimalik tänu Power-click süsteemile, millel on eraldi sulgemis- ja avamisfunktsioon ning oleku “avatud” või “suletud” kuvamine.

Isikupärane suusa- ja pagasiboks.

Suusa- ja pagasiboksi progressiivset sportlikku disaini rõhutavad isikupärased ning autoga ühtivad eri värvi dekoorkleebised.

Audi suusa ja pagasiboks 310 l ja Audi Q5

Kui suur on Audi suusa- ja pagasiboks päriselt? Audi Tartu esinduses on Audi originaaltarvikute valikuga võimalik kohapeal tutvuda. Tule vaata oma silmaga üle, katseta avamis- ja lukustamismehhanisme ning küsi nõu Audi Tartu müügi- või teenindusnõustajatelt. Kohtumiseni!

Välismõõtmed (pikkus/laius/kõrgus) mm: 1704 x 816 x 371. Mahutavus: 310 l. Netokaal: u. 17 kg. Maksimaalne lubatud koormus: 75 kg. Maksimaalne suusa pikkus: 155 cm.

*Kasutatav ainult koos mudelipõhiste katuseraamidega.