Hide

Error message here!

four × 4 =

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Error message here!

Back to log-in

Close

Talverehvid Aasta Autost

Naastudega talverehvide kasutamine on lubatud 15. oktoobrist kuni 31. märtsini. Talverehvide kasutamine on kohustuslik 1. detsembrist kuni 1. märtsini.

Lamellrehvidega on lubatud sõita aastaringi kuid soovitame siiski suvel kasutada spetsiaalseid suverehve, kui suvine läbisõit tuleb üle 5000 km.

Talverehvide puhul on minimaalne lubatud mustri jääksügavus 3 mm. Meie soovitame rehvi probleemide vältimiseks välja vahetada juba siis kui jääksügavus on 4 mm.

Kuigi seadus lubab või käsib, peavad juhid tegema otsuse siiski ise, millal on õige aeg rehve vahetada. Paljud teavad omast kogemusest, et sügiseseks rehvivahetuse kriteeriumiks on esimene lumi. Juhid üldiselt ei vaheta esimese lörtsi pärast veel rehve, sest see sulab eeldatavasti varsti ära.

Rehvitootjate soovitus on paigaldada talverehvid, kui keskmine päevane temperatuur langeb alla +7 °C. Alla selle temperatuuri kaotavad suverehvid oma parimad sõiduomadused ja nende kasutamine muutub ohtlikuks. Järjekorrad rehvitöökodades tekivad siis, kui teed on juba tõeliselt libedaks muutunud või ilmateade lubab lumesadu.

Küsi pakkumist!

  Nimi*

  Email*

  Telefon*

  Teie auto*

  Väljalaske aasta*

  Reg nr*

  VIN kood

  Soovitav varuosa*