Turvaliselt talvele vastu!

Audi Originaal talverataste komplektiga sõidad talvel turvaliselt ja stiilselt. Kõrgekvaliteetsed kergmetallveljed ja rehvid on edukalt läbinud arvukaid katseid ja pidavad vastu ka raskeimates tingimustes.

Naastudega talverehvide kasutamine on lubatud 15. oktoobrist kuni 31. märtsini. Talverehvide kasutamine on kohustuslik 1. detsembrist kuni 1. märtsini.

Lamellrehvidega on lubatud sõita aastaringi, kuid soovitatav on siiski suvel kasutada spetsiaalseid suverehve, kui suvine läbisõit tuleb üle 5000 km. Kindlasti ei tohiks rehvides hoida väiksemat rõhku tootja poolt määratust, sest nii suureneb rehvi kulumine ning väheneb ohutus. Samuti tasub rehvirõhku aeg-ajalt kontrollida ka varurehvil. Talverehvide puhul on minimaalne lubatud mustri jääksügavus 3 mm.

Rehvitootjate soovitus on paigaldada talverehvid, kui keskmine päevane temperatuur langeb alla +7 °C. Alla selle temperatuuri kaotavad suverehvid oma parimad sõiduomadused ja nende kasutamine muutub ohtlikuks. Ära jäta rehvivahtust viimasele minutile ja broneeri aeg lähima Audi partneri juures!

Küsi pakkumist: